Fotografie majú byť vytlačené!

Mám rád rodinné fotografie a veľmi si ich cenním! Keď sa dostanem k tým krabiciam s vytlačenými pokladmi - fotografiami - vďaka ktorým môžem aspoň trošku uvidieť, ako žili moji predkovia. Vidieť ich podobu z mladosti, ale aj to, že žijeme celkom podobne a náš život tvoria takmer rovnaké udalosti, radosti, aj starosti. Cením si, keď sa mám ešte koho opýtať, kto je kto na danej fotografií a postupne si vyskladať mozaiku života svojich predkov. Som rád, že k tomuto príbehu mám aj obraz (v podobe fotografií).

A som veľmi rád, že aj dnes sa nájdu ľudia, ktorí si dajú u mňa vytlačiť všetky svadobné fotografie! Som rád, že viem, že tam niekde pod Tatrami budú existovať fotografie, ktoré si bude niekedy niekto (keď tu už možno ani nebudeme) prezerať a uvidí, ako žili jeho predkovia!


Som rád, že dnes, keď fotíme tak veľa, ostáva niekde aj fyzický záznam, fotografia na papieri, nielen akási digitálna stopa v mobilnom telefóne, či na externom pevnom disku. Som rád, že sa nemusím (za nich) báť, že pevný disk s fotografiami sa už jedného dňa nezapne, alebo ho nechtiac niekedy zhodí na zem ich malé dieťa.


Renáta a Marek, ste super, tak to má byť!_MG_7591jpg


_MG_7594jpg


_MG_7585jpg

Sleduj svaddba.sk na facebook/u alebo instagram/e<-- menu nájdeš naľavo =