Čo dostávate?

Na inom mieste tohto webu sa dočítate, čo všetko je výstupom a prečo to má práve podobu takú, akú aj má.

V prvom rade, budem sa opakovať, ale pre mňa je dôležitý každý dielik celej skladačky a úplna kontrola nad výsledkom. Chcem, aby ste fotografie videli v podobe o akú sa snažím a nie na monitore s nepresnými farbami… Nemôžem však po každom chcieť, aby mal doma grafický monitor, ale môžem vám dať fotografie vytlačené, a mať tak výsledok pod kontrolou. Navyše, pre mňa je stále fotografia až to fyzické, čo držíte v ruke…

fb02_IMG_0982 daviddorosjpg


Fotografie tlačím sám na profi tlačiarni Epson na matný fotografický papier. Je to časovo aj finančne náročnejšie, ako ich dať vytlačiť inde, ale pre mňa je to dôležité. Ostatne, všetko čo obdržíte je mojím výtvorom. V tlačenej podobe dodávam výber, ktorý pokrýva celý priebeh svadby a niekoľko portrétov a najlepší/najkrajšíí z portrétov vo veľkom formáte v ráme, vytlačený na bavlnenom papieri, pri ktorom výrobca zaručuje životnosť min. 100 rokov.

fb04_IMG_0981 daviddorosjpg

Všetkých približne 300 reportážnych fotografií a portrétne zábery samozrejme dostávate na 3-4 DVD nosičoch, vzhľadom na množstvo dát. K všetkým fotografiám sa viete dostať aj s odstupom času, keďže ich archivujem aj u seba a rovnako nie je problém fotografie dotlačiť, dodať ďalšie DVD s fotografiami, atď.

Ak hľadáte niečo jedinečné s osobným prístupom, mali by sme si rozumieť! :)

_MG_8696jpg

_MG_8708jpg

fb05_IMG_E0984 daviddorosjpg





Sleduj svaddba.sk na facebook/u alebo instagram/e



<-- menu nájdeš naľavo =